BREAKING NEWS

Situatë e rënduar te “Shefqet Ndroqi”, qytetari nxjerr blof Ministrinë e Shëndetësisë: Paguaj 50 mijë lekë në ditë për t’i shërbyer babait, bleva respiratorin 1,500 euro (Pamjet)

Situatë e rënduar te “Shefqet Ndroqi”, qytetari nxjerr
x

Politike

Rama i dërgoi letrën e tretë, reagon Basha dhe i përgjigjet me një kolazh

Rama  i dërgoi letrën e tretë, reagon Basha dhe i përgjigjet

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë një thirrje të fortë për gjithë shqiptarët që nesër të dalin në protestën që organizon opozita kundër qeverisë Rama.

Me një kolazh nga protestat e mbajtura më parë, Basha, fton gjithë shqiptarët të bëhen bashkë në protestën e nesërme, që nis në orën 19:00 dhe thekson prerë se “nuk do të këtë asnjë kthim pas e asnjë kompromis”.

Mesazhi i Bashës 

Të gjithë në Tiranë nesër, më 25 maj në orën 19:00, për të treguar vendosmërinë tonë për liri, për demokraci, për zgjedhje të lira e një qeveri nga populli, të popullit dhe për popullin, për Shqipërinë si e gjithë Europa. Asnjë hap pas! #25maj #ShqipëriaSiEuropa