BREAKING NEWS

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të ndikojë roli i Joe Biden në bisedimet Kosovë – Serbi (VIDEO)

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të
x

Politike

‘Rama ka 119 ditë pa shkuar në zyrë’, Erion Braçe shpërthen keq ndaj PD-së: Idiot, pushtet është puna për njerëzit, jo karrigia për m***!

‘Rama ka 119 ditë pa shkuar në zyrë’, Erion

Pas videos së shpërndarë nga Partia Demokratike ku thuhej se kryeministri Edi Rama ka 119 ditë pa shkuar në zyrë, ka reaguar zv.kryeministri Erion Braçe.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Braçe shkruan se për 119 ditë të gjithë e kanë parë kryeministrin tek njerëzit duke ndjekur punët ditë për ditë.

Ai shprehet se PD sheh karrigen dhe zyrën, por pushteti është për njerëzit dhe jo karrigia për ‘menderen’.

'Cfare mjerimi! Niveli i budallepsjes ka nje cak, por per keta eshte pa limit!

119 dite gjithkush ka pare #kryeministrin tek njerezit,  duke ndjekur punet, dite per dite!

Keta shohin karrigen, zyren! Idiot, pushtet eshte puna per njerezit, jo karrigia per menderen!'-shkruan Braçe.

‘Rama ka 119 ditë pa shkuar në zyrë’, Erion