BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin, si parashikohet të jetë moti për ditën e sotme

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në
x
BREAKING NEWS

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin kërkimet për kapjen e autorit

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin
x

Politike

“Rama ka urrejtje personale ndaj...”, Balliu zbulon pengun e kryeministrit dhe plas deklaratën e fortë: Nuk u bë dot kurrë...

“Rama ka urrejtje personale ndaj...”, Balliu zbulon pengun e

Dy ditë më parë gazetarët protestuan përballë kryeministrisë, në shenjë solidarizimi me kolegun e tyre Klevis Muka, pasi ky i fundit u dërgua në riedukim për 3 muaj nga kryeministri Rama.

Lidhur me këtë Klevis Balliu bëri thirrje të gjithë gazetarëve që të jenë në shesh ditën e nesërme dhe mos tolerojnë dhunën nga ana e kryeministrit.

Ai u shpreh se Rama ka një urrejtje personale ndaj gazetarëve, pasi sipas tij ka dashur të jetë një prej tyre dhe nuk ka mundur të bëhet.

Balliu: Ai ka urrejtje personale ndaj gazetarëve se ka dashur gjithë jetën të jetë një prej tyre dhe nuk u bë dot kurrë. Dhuna ndaj tyre duhet t’i çojë gazetarët në shesh.

Më të lexuarat