BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Politike

Rama kërkon mandatin e 3, ministrja e Arsimit vihet në lëvizje në qytetin e Elbasanit

Rama kërkon mandatin e 3, ministrja e Arsimit vihet në lëvizje

Minsitrja e Arsimit, Evis Kushi ka bërë lëvizjet e para pas marrjes së postit në kabinetin Rama. Ministrja ka takuar sot në Elbasan struktuarat e PS ku në fokus kryesor ishte fillimi i mobilizimit për të siguruar një mandat tjetër qeverisës.

Postimi i ministres:

Së bashku me Gledin zhvilluam sot një takim me strukturat e Njësisë Nr. 4 në #Elbasan, ku në fokus kryesor ishte fillimi i mobilizimit për të siguruar një mandat tjetër qeverisës të #PS.

Më shumë punë e vullnet, si dhe komunikim e vëmendje maksimale për shërbimet ndaj qytetarëve, janë pikërisht busulla jonë orientuese që do të garantojë fitoren e padiskutueshme më #25Prill të vitit të ardhshëm.

#EGjithëVëmendjaTekQytetarët