BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Politike

Rama kujton fotot nudo: Në këtë fushë kam një farë kompetence

Rama kujton fotot nudo: Në këtë fushë kam një farë

Në prezantimin e masterplanit për transformimin e portit të Durrësit në turistik, që zgjodhi ta bëjë në javën e fundit të fushatës elektorale, kryeministri Edi Rama u shpreh se qyteti bregdetar do të kthehet në portën tregtare të Ballkanit.

Gjatë fjalës së tij, Rama bëri edhe disa batuta.

“Se kur këtu të fusnin në burg për Çelentanon, në Kroaci dhe Slloveni kishte plazhe nudo, dhe ju e dini që unë në këtë fushë kam një farë kompetence” tha ai, referuar fotove nudo të tij shumë vite më parë.

Më të lexuarat