BREAKING NEWS

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa
x

Politike

Rama mblodhi që në mëngjes drejtuesit politik të PS në qarqe, zbardhet çfarë po diskutohet sot në selinë rozë

Rama mblodhi që në mëngjes drejtuesit politik të PS në

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot drejtuesit politik të qarqeve të PS në selinë rozë. Kjo është mbledhja e parë për këtë vit dhe ndodh pikërisht 3 muaj para zgjedhjeve.

Në këtë takim po diskutohet për sfidat e PS, çfarë është arritur dhe çfarë duhet adresuar deri më 25 prill.

Hartimi i listës së kandidatëve është një ndër sfidat kryesore të PS dhe pritet që takimet e shtabit të PS të jenë më të shpeshta.