BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Politike

Rama mungoi për shkak të vizitës në Abu Dabi, ja kush është ministrja që mori gjithë ‘vëmendjen’ sot në Kuvend

Rama mungoi për shkak të vizitës në Abu Dabi, ja kush

Në mungesë të kryeministrit Edi Rama, i cili ndodhej në Abu Dabi, për të firmosur një kontratë mbi rindërtimin, vëmendjen në Kuvend e morën disa nga deputetët me në zë të PS-së.

Mes tyre spikati sot ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali.

Spiropalit i është besuar fushata në qarkun e Tiranës dhe stafi i saj u ngushtë beson se po korr suksese në takimet që ka zhvilluar deri tani, si në Kavajë, Rrogozhinë, Vorë, Kamëz, apo edhe në Bathore.

Rama mungoi për shkak të vizitës në Abu Dabi, ja kushRama mungoi për shkak të vizitës në Abu Dabi, ja kush

Më të lexuarat