Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja
x

Politike

'Rama në Greqi të shesë detin', shpërthen keq Braçe: 'Ambasadorët' dhe 'patriotët' banalë të mbajnë …

'Rama në Greqi të shesë detin', shpërthen keq

Zv.kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Erion Braçe, i ka dalë në mbrojtje shefit të tij pas akuzave që i janë bërë në lidhje me detin.
Braçe shkruan në rrjete sociale se ata që në fillim thanë se Rama iku në Greqi të shesë detin, tani po thonë që nuk bëri asgjë atje.

Braçe kujton dhe akuzat e mëhershme që i janë bërë Ramës për shitje të Kosovës, por rezultoi se deri më tani askush se ka marrë territorin e saj.

"Puron në gojë sërish", shkruan me ironi Braçe.

'Rama në Greqi të shesë detin', shpërthen keq