BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Politike

Rama në Libi për shpëtimin e fëmijëve shqiptarë, numri 2 i PD del me reagimin e papritur: ‘Superhero’ e ke kthyer Shqipërinë në kamp ferri!

Rama në Libi për shpëtimin e fëmijëve shqiptarë,

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar në lidhje me faktin që Rama shkoi vet në Liban për kthimin në Shqipëri të 4 fëmijëve dhe një gruaje shqiptare nga kampi Al Hol në Siri.

Duke ironizuar Ramën, Paloka shkruan se “superheroi” mburret që shkoi në Libi për të shpëtuar nga “kampi i ferrit” fëmijët, ndërkohë që e ka kthyer Shqipërinë në një kamp ferri.

“Shkon deri ne Liban, harxhon miliona me charter, stereskorta e hotele luksoze (po nga paratë tona) për ti dhënë intervistë Muhamet Veliut që e kishte me vete në charter e për tu mburrur se ishte ai “superheroi” që shpëtoi tre fëmijë nga “kampi i ferrit”, ndërkohë që ka kthyer Shqipërinë në një kamp ferri për shumicën e shqiptarëve…!”, shkruan Paloka.