Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rama në takim elektoral, kush është artistja që u shfaq sot në krahë të tij dhe çfarë tha që kryeministri ia ndërpreu fjalën: Pusho se je në media!

Postuar: 25/06/2019 - 10:56

Kryeministri Edi Rama u ndal sot në njësinë numër 2 në Tiranë. Në “tryezën elektorale” sot ishte deputetja e PS, Vasilika Hysi, por ajo që ra në sy ishte se në krah të kryeministrit qëndronte artistja e njohur, soprano Edit Mihali.

Ndërsa nuk u përfshi shumë në debatin politik, në momentin kur Rama po ironizonte situatën politike dhe kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi, duke parashikuar si do vijojë kriza politike përmes filxhanit, në një moment flet artistja duke uruar për 30 qershorin.

“Suksese në 30”, tha Mihali, ndërsa Rama pa dashur të bjerë në sy i drejtohet: “Pusho se je në media”, dhe më pas vijon me parashikimin e filxhanit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/11/2019 - 00:05

Ministri i brendshëm Sandër Lleshaj  është përplasur sërish me gazetaren Klodiana Lala në emisionin Opinion.Gazetarja i kërkoi llogari ministrit për një listë me oficerë të policisë të inkriminuar, ndërsa zoti Ll

Postuar: 11/11/2019 - 23:37

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka deklaruar se prej kohësh po punohet për ndryshimin e legji

Postuar: 11/11/2019 - 23:10

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj e thotë me bindje të plotë krimi po humbet terren çdo ditë e

Postuar: 11/11/2019 - 22:59

Kryeministri Edi Rama tha se pas marrëveshjes së “Shengenit Ballkanik” në Shqipëri do

Postuar: 11/11/2019 - 22:52

Procesi i përzgjedhjes së anëtarëve është përfshirë nga një debat i ashpër mes palëve politike, p

Postuar: 11/11/2019 - 22:34

Kreu i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja u shpreh se  senëse dy anëtaret Elsa Toska dhe Fion

Postuar: 11/11/2019 - 22:21

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zbuluar arsyen pse shkoi në Bejrut ditët kur po shpëtohej 11-