BREAKING NEWS

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk është humbje për Bashën. Marrëveshja është rikthim në realitet, ka anë pozitive

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk
x

Politike

Rama paralajmëron qytetarin: Lëre mosbindjen se është sport i ndaluar!

Rama paralajmëron qytetarin: Lëre mosbindjen se është sport

Duke nisur nga dita e hënë, qytetarët përmes e-Albania do të mund të marrin leje për daljet nga shtëpia për pazar, vetëm një person për familje.

Një qytetar i shkruan kryeministrit Rama në Facebook se portali për të aplikuar është bllokuar dhe nëse vazhdon kështu atëherë do ketë mosbindje.

Replikat:

Qytetari: Ju lutem shikoni aplikacionin e-albania se nuk mund te aplikojm per leje. Jam i rregjistruar dhe nuk mund te hy dot. Nese do vazhdoj keshtu ateher do ket mosbindje e cila do te ishte nje veprim i gabuar dhe me pasoja Z.K/ministër

Edi Rama: aplikacioni punon, ti bej durim dhe lere mosbindjen se eshte sport i ndaluar!

Më të lexuarat