BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Politike

Rama përfundon takimet me drejtorët dhe asamblenë e partisë në Vlorë, ja dy porositë e kryeministrit për zgjedhjet e 25 Prillit

Rama përfundon takimet me drejtorët dhe asamblenë e partisë

Kryeministri Edi Rama ka përfunduar takimet që mbajti ditën e sotme me drejtorët dhe asamblenë e PS në Vlorë.
Takimet filluan rreth orës 15:30 dhe u mbajtën pa praninë e mediave.

Sipas burimeve Rama u ka kërkuar drejtorëve impenjim maksimal për zgjidhjen e problemeve të qytetarëve.

Ai u ka thënë drejtorëve dhe asamblesë se asnjë qytetar nuk duhet të jetë i pakënaqur, ndaj duhet të punojnë shumë për të siguruar një mandat të tretë.

Më të lexuarat