BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Politike

“Rama po e përdor ambasadoren e SHBA si ministre të propagandës”, Ylli Manjani bën deklaratën e papritur: Vërtetë BRAVO!

“Rama po e përdor ambasadoren e SHBA si ministre të

Avokati Ylli Manjani ka bërë një reagim të fortë në rrjetet sociale. “Sinqerisht bravo i qoftë Ed Ramës që i ka mbushur mendjen këtij mileti se Ai është i dërguari i Amerikës këtu”, shkruan Manjani, ku shton se Rama po përdor si ministre të propagandës ambasadoren e SHBA.

Postimi i Manjanit

Sinqerisht bravo i qoftë Ed Ramës që i ka mbushur mendjen këtij mileti se Ai është i dërguari i Amerikës këtu.

I ka futur trutë e gomarit shumë prej nesh dhe, me këto tru mendohet se Amerika zyrtare ka lënë çdo punë dhe po merret me Saliun e PD; Bashën, korrupsionin dhe SPAKUn!

Amerika, sipas trurit të gomarit, nuk po merret më aq shumë me fuqitë tregëtare, energjitike e bërthamore të botës, por po merreshka me pordhët tona këtu.

S’ke ç’ti thuash tjetër, përveç se BRAVO!

Përderisa ka arritur ta përdorë si ministre të propagandës ambasadoren e SHBA, vërtetë BRAVO!

Më të lexuarat