BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Politike

“Rama po kopjon Bashën”, PD publikon videon

“Rama po kopjon Bashën”, PD publikon videon

Partia Demokratike pretendon se është kryeministri Rama po kopjon Bashën, lidhur në premtimet që ka bërë lidhur me pagat.

Zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa, ka publikuar një video ku Basha e Rama shihen duke bërë të njëjtin premtim, rritjen e pagës minimale në 300 mijë lekë të vjetra

“Lulzim Basha ka prezantuar disa nga pikat e planit tonë për ringritjen e ekonomisë, me parimin bazë: paratë duhet të jenë në xhepat e qytetarëve dhe jo të pushtetarëve dhe oligarkëve. Ndërsa Rama që dështoi 8 vjet në pushtet pa bërë asgjë në shërbim të qytetarëve, di vetëm të kopjoj angazhimin publik të Bashës.

Game Over  në 25 prill, për propagandën e Ramës !”, shkruan Zhupa krahas videos.

Më të lexuarat