BREAKING NEWS

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të ndikojë roli i Joe Biden në bisedimet Kosovë – Serbi (VIDEO)

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të
x

Politike

Rama poston foton e veçantë nga Tirana dhe jep apelin e fortë: Ju lutem të gjithëve...

Rama poston foton e veçantë nga Tirana dhe jep apelin e fortë:

Kryeministri Edi Rama me rastin e ndezjes së dritave të e Pemës së Vitit të Ri ka bërë apel për të respektuar masat anti-COVID, për të shëndetin e të gjithëve.

"Duke uruar të keni pasur një fundjavë të qetë Ju lutem, të gjithëve, që në këtë atmosfere festash t’i kushtojmë? qëndrimit në shtëpi, me fëmijët e prindërit, sa më shumë kohë të jetë e mundur përtej detyrimeve të punës së secilit dhe ta vemë mbrojtjen e shëndetit mbi çdo dalje jo të domosdoshme nga shtëpia", shkruan Rama.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)