Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rama poston videon duke biseduar me Trump, reagon ashpër nënkryetari i PD

Postuar: 12/07/2018 - 17:00

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me Presidentin Amerikan, Donald Trump gjatë samitit të NATO-s në Bruksel.

Pas fotos, Rama ka publikuar një video ku duket teksa i flet presidentit Trump. Por pas postimit të kësaj videoje nga kryeministri, ka reaguar nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka, i cili nuk i ka kursyer aspak ofendimet për kryeministrin.

Paloka i kujton Ramës, qendrimin e dikurshëm kundër Trump.

Postimi i plotë i Palokës:

Legen...Ben te fortin dhe arrogantin me te dobtit dhe popullin e tij.
E mbani mend se cfare tha per Trump atehere kur mendonte se nuk do zgjidhej. E quajti “turpi i njerzimit” . Shiheni tani si eshte thyer ne mes per nje foto, legeni.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2018 - 15:14

Në seancën paralamentare u votuan projektligjet që u diskutuan sot në Kuvend.

Postuar: 23/07/2018 - 15:11

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për integrim Shezai Rrokaj ka reaguar pas debatit të hapur për pro

Postuar: 23/07/2018 - 15:05

 “Loja mbaroi!

Postuar: 23/07/2018 - 15:04

Në një deklaratë për mediat, kreu i grupit parlamentar i PS, Taulant Balla, është shprehur se maz

Postuar: 23/07/2018 - 14:55

Pas mbylljes së seancës plenare që është e fundit për këtë sesion, ku nuk u votua ligji për Magji

Postuar: 23/07/2018 - 14:34

Kuvendi ka mbajtur sot seancën e fundit për këtë sesion, ndërsa opozita nuk mori pjesë.

Postuar: 23/07/2018 - 14:20

Kuvendi është mbledhur sot në një seancë plenare, e fundit për këtë sesion parlamentar.