BREAKING NEWS

Ndodh për herë të parë në PD/ Zbardhen emrat e 5 anëtarëve të Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve, nga Bujar Nishani tek Besnik Mustafaj

Ndodh për herë të parë në PD/ Zbardhen emrat e 5
x

Politike

Rama poston videon nga super destinacioni turistik i Shqipërisë: Me këto pamje të kristalta ju uroj një fundjavë të mbarë!

Rama poston videon nga super destinacioni turistik i Shqipërisë: Me

Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Facebook videon me pamjet e lumit të Shalës duke e promovuar si atraksion turistik.

Lumi i Shalës vitet e fundit ka pasur një rritje të numrit të turistëve që ka bërë të rriten edhe investimet. Si destinacion lumi i Shalës është promovuar shpesh edhe nga të huajt.

“MIRËMËNGJES 

dhe me këto pamje të kristalta nga lumi i Shalës, ju uroj një fundjavë të mbarë”- shkruan Rama.

Më të lexuarat