Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rama publikon foton e ditës, i tregon Merkelit për Ismail Qemalin

Rama publikon foton e ditës, i tregon Merkelit për Ismail Qemalin

Postuar: 08/07/2015 - 17:35

Pas përfundimit të konferencës për shtyp me kancelaren Merkel, kryeministri Rama ka publikuar foton e ditës së sotme në Facebook.
 
Merkel dhe Rama shihen të drejtuar nga portreti i Ismail Qemalit. Fotoja në fjalë mendohet të jetë bërë në zyrën e kryeministrit Rama.
 
Në foto të dy janë drejtuar nga portreti i Ismail Qemalit, ku duket që kryeministri Rama i shpjegon Kancelares detaje rreth këtij portreti.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2019 - 19:11

Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, në një forum për forcimin e marrëdhënieve të vendeve të Ballkanit Perëndimor me Bashkimin Evropian, është ashprehur se tani ka ardhur koha që të heqim dorë nga akuzat e vazhdues

Postuar: 14/12/2019 - 19:01

Ish-deputetja e PD, Grida Duma është shprehur se Shqipëria mund të ketë sukses në hapjen e negoci

Postuar: 14/12/2019 - 18:52

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një video mesazh sa i përket situatës pas tërmetit.

Postuar: 14/12/2019 - 18:41

"Në shtëpinë e re të familjes Greku, ku pas humbjes së pazëvendësueshme të Saimirit, Klodild

Postuar: 14/12/2019 - 18:20

Ish deputetja demokrate është shprehur në emisionin “Kjo Javë” se prioritet duhet të

Postuar: 14/12/2019 - 18:12

Ish-deputetja e PD Grida Duma, e pranishme në emisionin “Kjo Javë”, ka treguar se si

Postuar: 14/12/2019 - 17:21

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji me anë të një shkrimi në Facebook ka paralajmë