BREAKING NEWS

Zbardhen 36 provat e PS kundër Ilir Metës, më 20 korrik raporti për shkarkimin e presidentit shkon për votim në seancë plenare, ja detajet

Zbardhen 36 provat e PS kundër Ilir Metës, më 20 korrik raporti
x

Politike

Rama publikon foton e ditës, i tregon Merkelit për Ismail Qemalin

Rama publikon foton e ditës, i tregon Merkelit për Ismail Qemalin
Pas përfundimit të konferencës për shtyp me kancelaren Merkel, kryeministri Rama ka publikuar foton e ditës së sotme në Facebook.
 
Merkel dhe Rama shihen të drejtuar nga portreti i Ismail Qemalit. Fotoja në fjalë mendohet të jetë bërë në zyrën e kryeministrit Rama.
 
Në foto të dy janë drejtuar nga portreti i Ismail Qemalit, ku duket që kryeministri Rama i shpjegon Kancelares detaje rreth këtij portreti.
 
 

Më të lexuarat