Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rama pyetet për regjimin ushqimor, peshën e gjatësinë: A mjafton ky metri për të më matur mua?

Postuar: 18/10/2018 - 15:45

Kryeministri Edi Rama ishte sot i pranishëm në poliklinikën nr.9 në kryeqytet për të bërë kontrollin mjekësor.

Pavarësisht akuzave të vazhdueshme të opozitës për check-up, kreu i qeverisë në një postim në Facebook tregon se ai është totalisht falas.

Në videon e postuar, Rama është vetë pacient ku i bëhen pyetje në lidhje me regjimin ushqimor, peshën e gjatësinë.

Nuk munguan as batutat e kryeministrit, i cili kur po matej, u tha mjekeve: “A mjafton ky metri për të më matur mua?”.

Në vizitën e poliklinkën nr. 9 mori pjesë edhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 20:53

Ditën e sotme Taulant Muka ka njoftuar dorëheqjen nga posti i zv.ministrit të Arsimit, vetëm 2 javë pasi u emërua.

Postuar: 15/11/2018 - 20:08

Deputeti i PS, Erion Braçe i njohur për polemikat që shkakton jo vetëm në Komisione, Ku

Postuar: 15/11/2018 - 18:27

Kryebashkiaku Erion Veliaj tha sot se tre policë kanë ngelur të plagosur nga protesta te Astiri.

Postuar: 15/11/2018 - 18:21

Gjykata Penale e Tiranës ka dënuar sot me 500 mijë lekgjobë për shpifje juristin Romo Kara, pas k

Postuar: 15/11/2018 - 18:14

Deputetet e PD i janë bashkuar protestës së banoreve të “Astirit”.

Postuar: 15/11/2018 - 17:47

Kryetarja e LSI la të hapur mundësinë për zhvillimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare së

Postuar: 15/11/2018 - 17:43

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi paralajmëroi gjatë një takimi me strukturat në Dibër se së sh