Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rama: Ramë dakord për takim me Bashën, pastaj më thanë se ishte në gjumë

Postuar: 10/04/2017 - 21:54

Kryeministri Edi Rama i ftuar mbrëmjen e sotme në “5 Pyetje nga Babaramo” ka folur për takimin me kreun e PD-së, Lulzim Bashën. Ai tha se grupet negociatore ranë dakord për takimin, axhendën vendin dhe orën, por Basha e sipas tij e zvarriti takimin.

“Ua siguroj se grupet negociatore ranë dakord, por Basha e shtyu takimin. Jo një herë thoshte se ishte i lodhur, jo një herë na thanë se ishte në gjumë, jo një herë aleatët e kështu me radhë”, tha ndër të tjera Rama.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 21:08

Shtatori pritet të sjellë zhvillime të forta, sa i takon krizës politike në vend.

Postuar: 23/08/2019 - 20:30

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një lajm të mirë!

Postuar: 23/08/2019 - 20:12

Shkodra po kalon një situatë mjaft të paqartë, pas dorëheqjes në marrjen e detyrës nga kryebashki

Postuar: 23/08/2019 - 20:02

Një prej bashkëpunëtorëve më të ngushtë të kryebashkiakes së Shkodrës, Voltana Ademi, jep dorëheq

Postuar: 23/08/2019 - 19:55

Kryetari i PD Lulzim Basha me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se sot Europa

Postuar: 23/08/2019 - 19:20

Kryebashkiakja në ikje e Shkodrës, Voltana Ademi do ta ketë mjaft të vështirë e me pikëpyetje ush

Postuar: 23/08/2019 - 19:12

Transferimi i dosjes 184 nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për në Prokurorinë e Dibrës, për ish-d