BREAKING NEWS

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të reformës në drejtësi, Meta-Berisha dyshja më e shqetësuar

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të
x

Politike

“Rama se ka mendjen tek njerëzit”, Basha i nxjerr videon kryeministrit dhe lëshon paralajmërimin e fortë

“Rama se ka mendjen tek njerëzit”, Basha i nxjerr videon

Kreu i PD Lulzim Basha ka dalë me një reagim të fortë në lidhje me përgjimet e antimafias italiane. Teksa ka publikuar një video, Basha shkruan se Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien.

“Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien. Atyre as që u bie në mend për njerëzit.

Së bashku, ne do të sjellim ndryshimin. Do të presim lidhjet e mafies me shtetin, do të largojmë Ramën dhe çirakët e tij e do të sjellim një qeveri që kujdeset për familjet shqiptare.” shkruan Basha.

Më të lexuarat