Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rama, Zaho dhe Linda Rama mbërrijnë në “Air Albania Stadium”, shikoni si është veshur kryeministri (FOTO)

Postuar: 17/11/2019 - 21:40

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në stadiumin “Air Albania”, bashkë me djalin e tij Zaho dhe bashkëshorten Linda Rama.Rama ka preferuar të vishet thjesht me të zeza i kombinuar edhe me bashkëshorten e tij.

Në orën 20:45 do të zhvillohet në stadiumin e ri ndeshja Shqipëri-Francë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2019 - 22:29

Opozita duket se i ka dhënë fund “armëpushimit” me qeverinë në respekt të kodit të zisë kombëtare pas tërmetit.Dashamir Shehi, kreu i LZHK, i ftuar në RTV Ora se qeveria nuk e menaxhoi si duhet këtë situat

Postuar: 13/12/2019 - 22:14

Avokatja e Popullit, Erinda Ballanca shprehet se rezultatet e para të Reformës në Drejtësi do të

Postuar: 13/12/2019 - 22:02

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka deklaruar se nuk e sheh aspak premtuese krijimin e Ministrisë s

Postuar: 13/12/2019 - 22:00

Ish-këshilltarja e Sali Berishës në kohën kur ishte kryeministër, Zana Guxholli, është shprehur s

Postuar: 13/12/2019 - 21:50

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi është dakort me qëndrimin e kreut të opozitës Lulzim Basha për të

Postuar: 13/12/2019 - 21:15

24 orë pas regjistrimit të dosjes së kreut të PD-së, Lulzim Basha,  në gjykatë është hedhur

Postuar: 13/12/2019 - 20:31

Ish-deputeti demokrat, Luciano Boçi ka bërë publik rastin e një gruaje  në Durrës, e cila ka