BREAKING NEWS

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të Politikave, Murrizi ia numëron ‘një për një’ Bashës: Nuk isha as pjesë e GOPIT. Spurdhjak, s’ke b*** për…

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të
x

Politike

Rama, Zaho dhe Linda Rama mbërrijnë në “Air Albania Stadium”, shikoni si është veshur kryeministri (FOTO)

Rama, Zaho dhe Linda Rama mbërrijnë në “Air Albania

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në stadiumin “Air Albania”, bashkë me djalin e tij Zaho dhe bashkëshorten Linda Rama.Rama ka preferuar të vishet thjesht me të zeza i kombinuar edhe me bashkëshorten e tij.

Në orën 20:45 do të zhvillohet në stadiumin e ri ndeshja Shqipëri-Francë.