Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Reagimi i fortë për shkrimin e 'Bild, LSI i përgjigjet Gjylametit: ‘Zyrtaruce' e Ramës

Postuar: 15/05/2019 - 18:23

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili ka komentuar dhe reagimin që pati sot Blerina Gjylamet, sa i përket shkrimit të ‘Bild’ për Shqipërinë dhe situatën aktuale të vendit.

“Këto budalliqe të Gjylametit ne në Shqipëri nuk i dëgjojmë, ndërkohë që në Europë qeshin. Nuk kanë ngelur zyrtarucet e Ramës të flasin për këto gjëra. Këta janë idiotër. Ne nuk kemi asnjë lloj sigurie në dorë të këtyre," tha Vasili në Fax News.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/07/2019 - 23:24

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi i është përgjigjur indirekt Jozefina Topallit dhe  ka mohuar se djegia e shkollës “Shejnaze Juka”, është kryer nga simpatizantët e Partisë Demokratike m

Postuar: 20/07/2019 - 22:59

Zëvendëkryeministri Erion Braçe është i sigurt në rregullsinë e zgjedhjeve të 30 qershorit, aq sa

Postuar: 20/07/2019 - 22:38

 I ftuar në programin ‘Natë me Xhaxhiu’, ish-presidenti Bamir Topi ka folur mbi

Postuar: 20/07/2019 - 22:30

Deputetja Rudina Hajdari ka folur për Zërin e Amerikës për situatën në vend dhe zhvillimet e fund

Postuar: 20/07/2019 - 20:52

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari, në një intervistë  për Zërin e Amerikës, th

Postuar: 20/07/2019 - 20:31

Deputetja Rudina Hajdari, në intervistën për Zërin e Amerikës ka kritikuar edhe presidentin Ilir