BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Politike

Reagimi i fortë për shkrimin e 'Bild, LSI i përgjigjet Gjylametit: ‘Zyrtaruce' e Ramës

Reagimi i fortë për shkrimin e 'Bild, LSI i përgjigjet

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili ka komentuar dhe reagimin që pati sot Blerina Gjylamet, sa i përket shkrimit të ‘Bild’ për Shqipërinë dhe situatën aktuale të vendit.

“Këto budalliqe të Gjylametit ne në Shqipëri nuk i dëgjojmë, ndërkohë që në Europë qeshin. Nuk kanë ngelur zyrtarucet e Ramës të flasin për këto gjëra. Këta janë idiotër. Ne nuk kemi asnjë lloj sigurie në dorë të këtyre," tha Vasili në Fax News.