BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja
x
BREAKING NEWS

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e Shëndetësisë nxjerr bilancin e fundit: Ja sa raste të reja janë regjistruar me Covid-19

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e
x

Politike

Reagon ashpër Kreshnik Spahiu: Nuk hap dot Facebook-un se ka shpërthyer…

Reagon ashpër Kreshnik Spahiu: Nuk hap dot Facebook-un se ka

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka reaguar ashpër me postimet e shumta të qytetarëve shqiptarë pro Palestinës ose pro Izraelit.

Ai shkruan se asnjë palestinez apo hebre nuk është solidarizuar me Shqipërinë kur vriteshin mijëra shqiptarë.

“Nuk hapim dot Facebook sepse në SHQIPËRI, KOSOVË, MAQEDONI ka shpërthyer dashuria kryesisht pro Palestinës apo në disa raste pro Izraelit.

Çuditrisht kur vriteshin mijëra shqiptar, s’kishte asnjë palestinez apo hebre që të solidarizohej me dhimbjen shqiptare. Ne nuk egzistonim për ata.

Ata nuk impresionoheshin aspak as për vëllezrit musliman shqiptar dhe as për miqtë shqiptar që i kanë strehuar gjatë luftës 2 Botërore.

S’kam parë asnjë profil palstinezi në Facebook, të shkruaj për ne shqiptarët. Izralitët jo dhe jo

(P.S. Komenti është për qytetarët, jo për qeveritë e tyre)”, shkruan Spahiu.

Më të lexuarat