BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Politike

“Realiteti rrëzon propagandën e kryeministrit Rama”, ish-deputetja e PD publikon videon dhe tregon çfarë po ndodh mëngjesin e sotëm në Tiranë

“Realiteti rrëzon propagandën e kryeministrit Rama”,

Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi ka publikuar në rrjetet sociale disa pamje nga dita e parë e shkollës në kryeqytet.

Vokshi ka akuzuar qeverinë se nuk ka marrë asnjë masë për zbatimin e protokollit të sigurisë Anti-COVID.

“Propaganda e Kryeministrit Rama vs Realiteti nê shkolla këtë fillim viti.

Përkundët fotove të përzgjedhura nga Kryeministri, situata në shumë shkolla është krejt ndryshe. Kjo është shkolla Gustav Mayer në Tiranë. Mungesë organizimi nga ana e shkollës që ka cuar në grumbullime prindërish e nxënësish… asnjë mundësi për respektim të protokollit të sigurisë së shëndetit”.

Më të lexuarat