Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Replikat/ Rama i kthehet qytetarit: Turizmi bëhet në bregdet e jo në Kamëz

Postuar: 23/06/2018 - 21:16

Pas hapjes së sezonit turistik, kryeministri Edi Rama ka vijuar me postimet që udhëzojnë qytetarët për zonat bregdetare. Pas Sarandës, Rama është fokusuar në Vlorë ku zbulon sesi ka ndryshuar infrastuktura në kët qytet, dikur të mbushur me gropa. Por siç ndodh zakonisht, postimi i tij është komentuar pafund, ndërkohë që vetë Rama nuk ka ngurruar të kthejë përgjigje.

Qytetari: Po pse tregon vloren ... apo ajo te intereson ty tani per turizmin shif vendet e tjera dhe Ajde shiko kamzen o z kryeminister se deri dje ka qen balta deri ne gjunje edhe sot ty zotrote nuk te bohen kepucet me balt kur te bjeri nmen me ardh ok

Rama Me fal cfare lidhje ka Kamza ketu se nuk e kuptova(?) dhe turizmi nuk eshte interesi im personal, po interes strategjik i zhvillimit te ketij vendit tim e tendit, keshtu qe perderisa turizmi behet heperhe ne bregdet e jo ne Kamez, patjeter qe kane rendesi ato qe ndertohen ne Vlore e ne te gjithe bregdetin

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 17

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/09/2018 - 10:30

Kryeministri Edi Rama ka nisur lëvizjet për të arritur një pakt të dytë me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Postuar: 20/09/2018 - 10:15

Muaji nëntor pritet të shënojë kulmin e përplasjeve mes kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Il

Postuar: 20/09/2018 - 10:10

Deputetët e Partisë Socialiste shpërthyen në akuza dje kundër Presidentit të Republikës, Ilir Met

Postuar: 20/09/2018 - 10:05

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha devijon edhe një herë nga planet e ish-kryeministrit

Postuar: 19/09/2018 - 22:13

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka rikthyer edhe njëherë në vëmendje ngjarjen e rëndë, ku u g

Postuar: 19/09/2018 - 22:01

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur se nëse opozita del në rrugë për të protestuar

Postuar: 19/09/2018 - 21:35

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi shprehet pro ngritjes së një komisioni për të hetuar atë që e