BREAKING NEWS

Atentat në orët e para të mëngjesit/ Vdes në spital personi që u qëllua me silenciator dhe u gjet i shtrirë në mes të rrugës pranë Piramidës

Atentat në orët e para të mëngjesit/ Vdes në spital
x

Politike

Revoltohet Bujar Nishani, bën deklaratën e fortë ndaj Ramës dhe i nxjerr videon: Mjaft më!

Revoltohet Bujar Nishani, bën deklaratën e fortë ndaj Ramës

Ish presidenti Bujar Nishani ka publikuar një videon ku e akuzon Kryeministrin Rama si të lidhur me krimin dhe mafien. “Mjaft më, me vjedhje, fyerje dhe tallje ndaj shqiptarëve nga një pushtet i krimbur në hajni dhe krim”, shkruan Nishani teksa shton se zgjidhja është 25 prilli.

Postimi i Nishanit

A mundemi ne ta rrëzojmë Mafien që ka kapur shtetin dhe vjedh e zhvat çdo ditë një popull të tërë ?

Mjaft më, me vjedhje, fyerje dhe tallje ndaj shqiptarëve nga një pushtet i krimbur në hajni dhe krim !

#25prillZgjidhja

Më të lexuarat