Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Revoltohet Myslim Murrizi: O vemje hipokrite që na hapni barkun me postime idiote

Postuar: 21/04/2019 - 23:58

Deputeti Myslim Murrizi ka reaguar ndaj sulmit terrorist në Sri Lanka. Ai shprehet se është habitur nga shqiptarët që nuk u solidarizuar me këtë sulm shumë të rëndë.

Me anë të një postimi në ‘Facebook’, Murrizi shton se këta njerëz janë vemje e hipokritë, dhe se i hapin barkun me postime idiote.

Statusi i plotë:

U “ habita” shume qe nuk pashe neper faqet e FB asnje rresht per mbi 200 viktima te pa fajshem te vrare sot mga aktet terroriste ne SRI LANKA
Ju hipokrit qe ngjyrosni surratin tuaj hipokrit me flamuj te ndryshem per te treguar qe jeni solidare kur prishet nje ure digjet nje kishe apo shkaterrohet nje keshtjelle e degraduar, nuk belbezuat asnje klithme per 207 viktima dhe mbi 400 njerez te plagosur
PSE KJO LLOJ PAFTYRESIE???
Edhe keta jane NJEREZ o vemje hipokrite qe na hapni barkun me postime idiote
U prehte ne paqe shpirti i viktimave te QYTETAREVE TE SRI LANKES

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/08/2019 - 18:07

Prefekti i Qarkut të Shkodrës, Çesk Millja i është drejtuar me një shkresë zyrtare Kreut të Shtetit, Ilir Meta, përmes së cilës e vë në dijeni për konstituimin e këshillit bashkiak dhe për mbledhjen e parë të tij, mbl

Postuar: 22/08/2019 - 17:46

Pas Elia Zaharisë, kryeministri Rama publikoi qëndrimin e regjisorit Qëndrim Rijani, i cili

Postuar: 22/08/2019 - 16:10

Ish-kreu demokrat në Kukës, një nga kritikët e fortë të Lulzim Bashës, Ibsen Elezi, ka reaguar li

Postuar: 22/08/2019 - 15:00

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka filluar të afrojë pranë vetes Greqinë.

Postuar: 22/08/2019 - 14:55

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka reaguar lidhur me ngjarjen e para 1 jave në Porto Palermo,

Postuar: 22/08/2019 - 14:36

Kreu i PD, Lulzim Basha mbajti sot një deklaratë për mediat pas takimit me ambasadorin e ri gjerm

Postuar: 22/08/2019 - 14:18

Nga selia blu, pas takimit me ambasadorin gjerman, kreu i PD-së Lulzim Basha paralajmëroi se në j