BREAKING NEWS

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i fuqishëm nga Yuri Kim

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i
x

Politike

"E mrekullueshme kur shikon fëmijë që u çliruan nga ISIS"/ Vjen reagimi nga Yuri Kim pas operacionit dhe lëshon thirrjen urgjente: Kush ka bërë krime në Siri të përballet me drejtësinë

"E mrekullueshme kur shikon fëmijë që u çliruan nga

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim ka reaguar pas riatdhesimit të pesë personave, ditën e djeshme, nga Siria.

Kim thekson se të gjithë shtetet duhet të riatdhesojnë shtetasit e tyre nga Siria. Ajo bën thirrje që të dënohen të gjithë ata persona që kanë kryer krime.

STATUSI NGA YURI KIM

“E mrekullueshme kur shikon fëmijë që u çliruan nga ISIS. Shtetet duhet të riatdhesojnë shtetasit e tyre nga Siria. Kush ka bërë krime në Siri të përballet me drejtësinë”, thotë ambasadorja Kim.

"E mrekullueshme kur shikon fëmijë që u çliruan nga