BREAKING NEWS

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të Durrësit, policia zbardh detajet e para të ngjarjes së rëndë

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të
x
BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x

Politike

Rikthimi i Ilir Metës dhe Sali Berishës në politikë? Frrok Çupi del me deklaratën e fortë, zbulon çfarë po përgatitet: Këta të dy...

Rikthimi i Ilir Metës dhe Sali Berishës në politikë? Frrok

Gazetari Frrok Çupi ka komentuar sot zhvillimet më të fundit politike në vend. I pyetur se një rikthim në politikë i Metës dhe bashkëpunimi me Berishën çfarë i sjell vendit, Çupi tha se kjo nuk ndodh, por sipas tij edhe nëse ndodh ne s’do të ishim këtu dhe kjo Shqipëri nuk do jetë këtu.

“Për të qenë ata duhet të votohen, por njerëzit vetëm po presin që këta të dy vetëm të izolohen dhe jo të kthehen në pushtet. Turmat janë më shumë të zhurmshme se sa është realiteti, por nëse do të kishin një shumicë kjo gjë nuk mund të prevalonte mbi interesat e kombit. Kjo nuk do të ndodhi sepse shqiptarët nuk janë më ata që janë shkelur prej Berishës dhe Metës, ata janë civilizuar, shkolluar, ka interesa, biznese, nuk mund ta djeg më vendin, mendojnë ndryshe. Angazhimet e SHBA nuk duhet të merren si një shaka, angazhimi i tyre në një lufte totale ndaj Berishës dhe Metës.”, u shpreh Çupi.