BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Politike

“Rilindja e korrupsionit dhe zyrtarëve të inkriminuar”/ Arrestimi i ish-kryebashkiakut të PS-së, Dash Sula del me reagimin e revoltuar dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: Pastroi lekët e pista me...

“Rilindja e korrupsionit dhe zyrtarëve të inkriminuar”/

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula ka reaguar sot për arrestimin e ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku me 20 kg drogë në Itali.

Sipas Sulës, Kajmaku ka pastruar paratë e drogës me punët publike në Shqipëri.

Statusi i Sulës:

Rilindja e korrupsionit dhe zyrtarëve të inkriminuar!

Arrestimi i ish-kryebashkiakut të Vorës në Itali me 20 kg Kokainë tregon më së miri se kjo mazhorancë ka si ofertë të vetme, korrupsionin dhe kriminalitetin.

Në 2019 Partia Socialiste emëroi 60 drejtuesit lokal. Pa garë, pa asnjë rrezik për të humbur. Megjithëse s’kishte asnjë rival që ta bënte garën e vështirë, partia që është ne pushtet nuk hoqi dorë nga njerëzit problematik. Me të shkuar të zezë por edhe më keq nga personat që nuk kanë hequr kurrë dorë nga aktivitetet e paligjshme.

Agim Kajmaku pastronte në Shqipëri me projekte publike, paratë që fitonte nga aktiviteti paligjshëm.

Në Shqipëri Agim Kajmaku kishte membranën mbrojtëse të kryesocialistit, ndaj nuk i hyri asnjë gjëmb në këmbë. Vetëm se fitoi tendera. Por e verteta gjithmonë del sheshit dhe në këtë rast rradhën në ndihmë organet e shtetit fqinj. AGIM KAJMAKU arrestohet në Itali pasi kapet me 20 kg Kokainë.

Kjo është mazhoranca!