BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju, qeshni!

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju,
x
BREAKING NEWS

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që 'Rithemelimi' dërgoi në KQZ (FOTO)

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që
x
BREAKING NEWS

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”, zbulohet komunikimi pak minuta para vrasjeve (Video)

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”,
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja cila ishte lidhja e ish agjentit të FBI-së me Agron Nezën

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja
x
BREAKING NEWS

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për shpalljen time non-grata

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për
x
BREAKING NEWS

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen e rëndësishme me këtë vend

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë gjahu, më pas shkoi tek vëllai i tij dhe...

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë
x

Politike

Robert Papa nuk përmbahet, sulmon ambasadoren amerikane Yuri Kim: Nuk e njeh historinë e Shqipërisë, nuk e kuptoj çfarë ka dashur të tregoj me...

Robert Papa nuk përmbahet, sulmon ambasadoren amerikane Yuri Kim: Nuk e

Gazetari Robert Papa nga SHBA komentoi mesazhin e ambasadores së SHBA Yuri Kim, për ditën e Çlirimit të Shqipërisë më 29 nëntor.

Në një intervistë televizive, ai tha se Kim nuk e njeh historinë e  Shqipërisë, ndërsa shtoi se nuk e ka studiuar siç duhet dosjen shqiptare në DASH.

“Kim nuk e njeh historinë e Shqipërisë dhe kam frikë se nuk e ka studiuar siç duhet dosjen shqiptare në Departamentin amerikan të shtetit, për të mësuar sadopak se çfarë qëndrimi kanë mbajtur amerikanët më 29 nëntor dhe çfarë qëndrimi kanë mbajtur komunistët ndaj Amerikës. Amerikanët u larguan nga Shqipëria, nuk e njohën qeverinë e Enver Hoxhës. Unë nuk e kuptoj se çfarë ka dashur të tregoj Kim me këtë gjest. Ajo mund të shkonte shumë mirë te varrezat e dëshmorëve më datë 28”- tha ai.

Më të lexuarat