BREAKING NEWS

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku plas dokumentet ‘bombë’: Del vendimi i gjykatës dhe urdhri për asgjësimin e CD-ve

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x

Politike

Robert Papa tregon bisedën e fundit me Myftarajn: Ishe optimist

Robert Papa tregon bisedën e fundit me Myftarajn: Ishe optimist

Miqtë e tij më të ngushtë tregojnë se gazetari Kastriot Myftarja ishte shumë optimist për të fituar betejën me sëmundjen. Këtë e tregon dhe kolegu i tij, publicisti Robert Papa, në një postim në rrjetet sociale, u shpreh ditën e djeshme tejet i tronditur nga kjo ngjarje, teksa tregoi se ka biseduar me Myftarajn dhe ky i fundit i ishte dukur optimist dhe se do ta fitonte betejën me sëmundjen. “Pse Kaç? Pse? Do ta fitoje betejën me sëmundjen. Folëm dje. Ishe optimist. Lamtumirë! Ma prishe ditën. Pa fjalë”, shkruan Papa.

Më të lexuarat