BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Roza Lati nuk ndalet riposton fotot e “nxhehta” dhe i’u drejtohet “kritikëve”: Mua s’më ha fare…

Roza Lati nuk ndalet riposton fotot e “nxhehta” dhe i’u

Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara në median rozë. Me karakterin e saj të drejtpërdrejtë, pa komplekse ka arritur të marrë vëmendjen e publikut.

Së fundmi, ajo rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve me disa foto joshëse, ku shfaqej e veshur me të brendshme provokuese brenda vaskës, me shkumë e me qirinj.

Moderatorja ripostoi mbrëmjen e djeshme disa nga këto fotografi “të nxehta” dhe si për t’iu mbyllur gojën kritikëve, shkroi: “Plumbi i fundit. Qe mua s’me ha fare se ca mendojne moralistet a kupto”, ka shkruar Roza në foton e ripublikuar në Instastory.

Roza Lati nuk ndalet riposton fotot e “nxhehta” dhe i’u