BREAKING NEWS

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’ e radhës, paralajmëron fundin e Ilir Metës

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok
x

Politike

Ronaldo dhe Buffon shkrihen së qeshuri me Aurelin që u hodh nga dritarja për t’i shpëtuar tërmetit: Po duket, buçko… (VIDEO)

Ronaldo dhe Buffon shkrihen së qeshuri me Aurelin që u hodh nga

Aureli dhe Alesjo janë dy fëmijë që janë hedhur nga pallati i tyre dhe i k anë shpëtuar tërmetit, ku familjarë kanë ndërruar jetë.

Kryeministri Rama u ka bërë një surprizë të bukur, ku Cristiano Ronaldo dhe Buffon i kanë takuar.

Teksa kryeministri Edi Rama e mori në Itali bashkë me të mbijetuarin tjetër Alesio Cakoni, për të takuar idhujt e tyre, që ishin futbollistët në fjalë, yjet e vunë pak në lojë Aurelin për peshën.

Buffoni e pyet nëse luan futboll, ndërsa i vogli shqiptar përgjigjet duke belbëzuar: Po!

Ndërsa kryeministri thotë më pas që Aureli është pak mbipeshë dhe e prek nga gjoksi.

Pjesë nga biseda

Buffon: Luan Futboll?

Aureli: Po

Rama: Por është pak mbipeshë, por luan (dhe i prek gjoksin)

Ronaldo i fërkon barkun: Po, po duket, buçko…(qeshin më pas të tre).

 

Më të lexuarat