BREAKING NEWS

Kamerat e sigurisë kapin pamje tronditëse nga resorti në Shijak për vrasjen e Jan Prengës, autorët dalin me kazma dhe lopata për të groposur trupin

Kamerat e sigurisë kapin pamje tronditëse nga resorti në Shijak
x

Politike

Rrëzimi i Ramës/ Dashamir Shehi zbulon armën e fundit të opozitës

Rrëzimi i Ramës/ Dashamir Shehi zbulon armën e fundit të
Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi u shpreh se arma e fundit e opozitës për zgjedhje të lira dhe të ndershme është protesta.
 
" Ne do ti eksplorojmë të gjitha mundësitë, por arma e fundit dhe decizive do të jetë protesta. Ne nuk hyjmë në zgjedhje me këto kushte, sepse asnjë nga kërkesat tona nuk është realizuar dhe do të marrim këtë rrugën e gjatë që kaloi," tha Shehi në Ora News.