BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Politike

Rrjeti shpërtheu në ‘meme’ pasi ajo u bë pjesë e politikës, Luljeta Bozo befason me reagimin e saj: U thoni atyre që shkruajnë për mua se...

Rrjeti shpërtheu në ‘meme’ pasi ajo u bë pjesë e

Deputetja e PS-së, Luljeta Bozo pasi u bë pjesë e politikës është përballur edhe me memet e shumta që janë bërë virale në rrjetet sociale.

Mirëpo duket se Bozo do që të përballet me personat që fshihen pas fotove që bëhen montazh. Teksa ishte në një intervistë për ‘Euronews Albania’ ajo tha se do dëshironte që t’i takonte këta persona ballë për ballë në mënyrë që t’ia thonë në sy atë që kanë.

“I kam thënë të gjithëve; u thoni atyre që shkruajnë nëse kanë gjë me Luljetën, telefonin e kanë, e-mail e kanë, takohemi dhe të m’i thonë në sy ato që kanë”, shprehet 79-vjeçarja.

Më të lexuarat