BREAKING NEWS

Publikohen statistikat, në këto 2 qytete në Shqipëri lindin më shumë fëmijë me anomali

Publikohen statistikat, në këto 2 qytete në Shqipëri lindin
x

Politike

Rudina Hajdari dhe Lulzim Basha bëhen bashkë për herë të parë pas përjashtimit të saj nga PD-ja (FOTO)

Rudina Hajdari dhe Lulzim Basha bëhen bashkë për herë

Ditën e sotme pas Metës dhe Ruçit, PD dhe gjithë familjarët e familjes Hajdari janë mbledhur para memorialit të Azem Hajdarit për të kryer nderimet.

Siç shihet edhe nga fotot të pranishëm janë ish-kryeministri Sali Berisha, Lulzim Basha, Rudina Hajdari dhe anëtarë të familjes.
Kjo është hera e parë që deputetja Rudina Hajdari shihet kaq afër liderit demokrat pasi ky i fundit e përjashtoi nga PD-ja.