Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rudina Hajdari në krye të demokratëve, Strazimiri nxjerr foton që nuk pritej dhe jep "lajmin": Së shpejti...

Postuar: 21/04/2019 - 11:54

Ish-deputeti demokrat, Gent Strazimiri, ka ironizuar në një postim në rrjet atë që konsiderohet si “opozita e re” parlamentare.
 
E ndërsa numri i deputetëve të rinj ka arritur në mbi 30, të cilët kanë hyrë në Kuvend pasi kishin emrat në listat shumëemërore të PD dhe LSi-së, duke plotësuar vakancën në Kuvend pas djegies së mandateve nga opozita, Strazimiri shkruan “Receta “demokracie” !!! Së shpejti edhe App në “Play Store” .

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 27/05/2019 - 07:17

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi nëpërmjet një statusi në Facebook ka reaguar pas protestës të së shtunës përpara Kryeministrisë. Ajo shkruan se protesta ishte një marshim paqësor dhe qeverisë po i vjen fundi.

Postuar: 26/05/2019 - 23:30

Raportuesi për Shqipërinë në KE Knut Fleckenstein, nuk do të jetë më eurodeputet.

Postuar: 26/05/2019 - 22:59

Ish- ministri,Ylli Manjani nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook nuk i ka kursyer iron

Postuar: 26/05/2019 - 22:10

Mediat greke kanë komentuar publikimin e fotove të Ramës duke konsumuar drogë nga Sali Berishës n

Postuar: 26/05/2019 - 21:10

Avokati Altin Goxhaj, i ftuar në Fax News ka komentuar protestën e opozitës ku sipas tij ishte ma

Postuar: 26/05/2019 - 20:10

Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj ka refuzuar propozimin e Kosovës, që Arbër Abazi të emër

Postuar: 26/05/2019 - 19:35

Kryetari demokrat, Lulzim Basha, reagoi sërish për protestën e ditës së shtunë.