Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rudina Hajdari themelon partinë e re, opozita thyen heshtjen dhe paralajmëron: Ndize zjarrin dhe do pshur*in në hirin tënd

Postuar: 20/04/2019 - 15:23

Ish-deputeti demokrat Edi Paloka është i pari zyrtar nga radhët e opozitës që ka reaguar lidhur me vendimin e deputetes Rudina Hajdari për të krijuar një parti të re.

Paloka shkruan në rrjetet sociale se Kryeministri Rama për të patur të drejtën  e sundimit në vend është gati sipas tij, është gati ti vërë zjarrin dhe të kthejë gjithccka në hi.

Me tone paralajmëruese, ish-deputeti shprehet duke ia adresuar mesazhin e tiju drejtpërdrejtë krymenistrit, thotë që ta provojë të sundojë mbi hirin apo shqiptarët.

Statusi i plotë:

Rama nuk e ka problem ti vere zjarrin e te ktheje gjithshka ne hi, mjaft qe te jete i sigurte se mbi hirin do sundoje ai !
Ndize ! 
Te shohim a do sundosh mbi hirin apo shqiptaret do pshurrin mbi hirin tend !

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/08/2019 - 17:50

Sekretari për Marrëdhëniet e Jashtme të Partisë Demokratike Gerti Bogdani deklaroi se në radhët e zyrtarëve të Partisë Socialiste ka persona të tjerë të inkriminuar, listë e cila sipas tij kryesohet nga kryebashkiaku

Postuar: 19/08/2019 - 17:13

Ministrja e Financave Anila Denaj ka paralajmëruar se javën tjetër do të ketë emra konkretë të ko

Postuar: 19/08/2019 - 16:24

Ish-kreu i degës së PD në Kukës, Ibsen Elezi, i cili kohë më parë shkaktoi “tërmet” m

Postuar: 19/08/2019 - 15:12

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka reaguar lidhur me ngjarjen e ndodhur mes Mihal Kokëdh

Postuar: 19/08/2019 - 13:54

Mësohet se kryedemokrati Lulzim Basha është nisur drejt Shkodrës.

Postuar: 19/08/2019 - 13:31

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi, ka reaguar lidhur me protestën e organizuar nga

Postuar: 19/08/2019 - 13:18

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës ka mbajtur fjalën e saj para mbështetësve të PD-së të cilët ndod