Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rudina tregon si e priti familja mosdorëzimin e mandatit: Ata e panë që unë isha në reflektim dhe...

Postuar: 25/03/2019 - 22:26

Rudina Hajdari ka folur për herë të parë për reagimin që ka patur familja e saj pas vendimit për të mos djegur mandatin e deputetes, duke dalë kundër grupit të Partisë Demokratike.

Hajdari shprehet se vëllezërit kanë shumë besim tek ajo.

‘Ne kemi një marrëdhënie tepër të ngushtë. Kam një marrëdhënie të ngushtë me Kirin dhe Azemin. Po të ndryshme se njëri më i madh dhe njëri më i vogël. Me Kirin unë jam rritur dhe kemi vendime të njëjta. Ata e panë që unë isha në reflektim dhe kanë shumë vetëbesim te unë. Unë kam shumë besim te vetja nuk jam e lëkundur. Unë jam deputete dhe dua të lë gjurmët e mija’, tha Hajdari.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/04/2019 - 21:50

 I ftuar në emisionin Repolitx, kryetari i PAA, Agron Duka deklaroi se kjo situtatë politike po shkakton një 'hemoragji' në vend pasi të rinjtë po largohen.

Postuar: 24/04/2019 - 21:39

Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili, ishte tejet i ashpër ndaj deklaratës së kreut të OSBE-së Be

Postuar: 24/04/2019 - 21:39

Ish-deputeti i LSI ka thënë se me Edi Ramën kryeministër nuk do të ketë zgjedhje dhe deklaroi s

Postuar: 24/04/2019 - 21:33

Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein, ka komentuar vendimin e shu

Postuar: 24/04/2019 - 21:30

Bujar Nishani, ish-Presidenti i Republikës, tani kryetar i Këshillit Kombëtar të PD, i ftuar në e

Postuar: 24/04/2019 - 21:26

Një tjetër dosje e shit- blerjes së votës pritet të bëhet publike nga Paria Demokratike.

Postuar: 24/04/2019 - 21:20

 Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi sfidoi gazetaren Mirela Milo