BREAKING NEWS

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re avokatja e njohur e vendit tonë, kishte nevojë për transplant të palcës jashtë vendit, Adriatik Lapaj jep lajmin e trishtë: Do më marrë shumë malli!

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x
BREAKING NEWS

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në deklaratën që bëri në Izrael, ja për çfarë bëhet fjalë

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në
x
BREAKING NEWS

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre pikëpyetjet e forta

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre
x
BREAKING NEWS

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina “merr me vete” Poloninë në fazën tjetër

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina
x
BREAKING NEWS

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra dhe vajza, jemi të rrezikuara

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra
x
BREAKING NEWS

Protesta e 6 dhjetorit, PD zbardh skenarin: Si do përballemi me Edi Ramën, ja çfarë pritet të ndodhë

Protesta e 6 dhjetorit, PD zbardh skenarin: Si do përballemi me Edi
x
BREAKING NEWS

Tragjedia/ Nuk arriti kurrë ta takonte foshnjën, ja fjalët e fundit të 35-vjeçares para se të vritej nga burri: Pasha këtë fëmijë që kam me lind sonte…

Tragjedia/ Nuk arriti kurrë ta takonte foshnjën, ja fjalët e
x

Politike

"Sa apartamente të humbën kur ishte në bashki?"/ Berisha i drejton pyetjen e sikletshme deputetit të PS-së në Kuvend: Do t'i kompensosh tek Porti i Durrësit

"Sa apartamente të humbën kur ishte në bashki?"/

Me debate ka nisur seanca e sotme e Kuvendit, ku për disa minuta kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka bllokuar edhe foltoren e Kuvendit. Ndërkohë Berisha shkëmbeu replika edhe deputetët të maxhorancës.

Një prej tyre ishte edhe Eduard Shalsi, i cili i kujtoi Berishës se në rend të ditës ishte edhe pika e buxhetit, jo vetëm projekti për Portin e Durrësit.

Menjëherë Berisha iu drejtua Shalsit: “Ose zbaton i rregulloren ose ne do të rrimë këtu non stop, 24 ose 48 orë”.

“Shalsi sa apartamente të humbën kur ishe në bashki? Më thauj këtu, më thuaj.  Sa apartamente t’i morën? 8 apartamente ia morën. Nuk ka gjë se do t'i kompensosh tek Porti i Durrësit", u shpreh Berisha në fjalën e tij në Kuvend.

"Sa apartamente të humbën kur ishte në bashki?"/

Më të lexuarat