BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

“Sa gjynah vjehrri,” Armina Mevlani reagon për herë të parë pas përjashtimit të Berishës nga grupi parlamentar i PD-së

“Sa gjynah vjehrri,” Armina Mevlani reagon për herë

Sali Berisha dhe gjithë familja e tij u shpallën “non grata” nga SHBA. Të gjithë familjes Berisha i ndalohet hyrja në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por vendimi i DASH nuk e prek partneren e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlanin.

Por goditja e dytë për Berishën erdhi nga Partia Demokratike e cila e përjashtoi nga grupi.

Mevlani, partnerja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenit, ka reaguar për herë të parë. Ajo la  zgjedhur të komentojë në një postim të aktores Olta Gixhari, të cilën e ka komplimentuar për dukjen.

Ndjekësve u ka rënë në sy komenti i Mevlanit dhe kanë replikuar me të.

“Sa gjynah vjehrri,”- shkruan një prej tyre, por Mevlani nuk ia ka përtuar përgjigjen.

“Mos ia qaj hallin,”- shkruan blogerja në replikën e saj.

Më të lexuarat