BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Politike

Sali Berisha del me deklaratën e fortë: Ja çfarë po ndodh në çdo cep të vendit

Sali Berisha del me deklaratën e fortë: Ja çfarë po ndodh

Ish kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha thotë se në çdo cep të Shqipërisë gjenden miliona dhe miliona bimë narkotike.

“Pas sinjalit “kod” që u dha se do legalizohet kanabisi medicinal, shqipëria u mbush me kanabis. Nga Nikla gjër në Vermosh, nga Erzeni gjër në skajet më të largëta të jugut të vendit miliona miliona miliona bimë në qindra dhe miliona plantacione kanabisi ka në Shqipëri. Në Shqipëri sot, vendimmarrës kryesor është Droga dhe të gjithë këto që numëroni ju janë pasojë e saj,” tha Berisha në emisionin ‘Aktualitet’ .