BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Politike

Sali Berisha fshin foton e Lulzim Bashës, shihni se çfarë ndodhi në profilin e ish-kryeministrit

Sali Berisha fshin foton e Lulzim Bashës, shihni se çfarë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale për 23-vjetorin e vrasjes së Azem Hajdarit.

Teksa postoi foto nga disa homazhe të kaluara në Bajram Curri, ku ka qenë i pranishëm edhe Basha që duket mbrapa ish-Kryeministrit, Sali Berisha i bënë thirrje demokratëve që të ngrihen kundër kryetarit të partisë. "Demokrate dhe demokratë, tribuni ynë sot na thërret: kokën lart! Azem ti je gjallë", shkruan Berisha.

Por mesa duket Berisha, është penduar pasi fotoja me Bashës është mbajtur vetëm disa minuta në profilin e tij dhe është fshirë. Në postimin e tij ai ka vënë një foto ku shihet me bashkëshorten e tij, ndërsa Basha nuk duket asgjëkundi.

Sali Berisha fshin foton e Lulzim Bashës, shihni se çfarë

Sali Berisha fshin foton e Lulzim Bashës, shihni se çfarë