BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Politike

Sali Berisha kërcënon dhe bën zotimin në Kuvend: Ky parlament nuk do të EKZISTOJË më, do përballeni me ...

Sali Berisha kërcënon dhe bën zotimin në Kuvend: Ky

Ish-kryeministri Sali Berisha u ka bërë thirrje punonjësve të administratës, qytetarëve dhe nxënësve të gjimnazit që të ngrihen në protesta masive për të përmbysur regjimin e kalbur të kryeministrit Edi Rama.

Ai u zotua në emër të PD se ky parlament nuk do të ekzistojë më, pasi do të përballen me qytetarët shqiptarë.

“U bëj thirrje të gjithë punonjësve të administratës, në grevë dhe vetëm grevë. Ne duhet të jemi në lartësi dhe jo në vajtime. U bëj thirrje taksistëve që të mos pranojnë rritje të naftës por të ngrihen. U bëj thirrje qytetarëve qoftë me bindje të PD apio PS, që të ngrihemi se kjo që ndodh me çmimet në vendin tonë nuk ndodh në asnjë vend, sepse bordet komuniste të Ramës i kontrollojnë këto. U bëj thirrje nxënseve të gjimanzit që të ngrihen në protesta që të shpëtojmë nga ky regjim i kalbur. Ky parlament ka marrë fund, nuk do të ekzistojë më, do përballi me qytetërt shqipatër, ky është zotimi  në emër të PD”, u shpreh Berisha.