BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Politike

Sali Berisha la hapur mundësinë se mund të rikthehet në krye të Partisë Demokratike, ish-deputeti demokrat nuk e fsheh entuziazmin: Lajm i jashtëzakonshëm, është institucion më vete!

Sali Berisha la hapur mundësinë se mund të rikthehet në

Ish deputeti i partisë Demokratike, Klevis Balliu ka komentuar zgjedhjet që do të mbahen ditën e nesërme.

Ndër të tjera, Balliu u shpreh edhe për deklaratën e ish kryeministrit Sali Berisha i cili përmendi se do të rikthehej më aktiv në politikë dhe nuk përjashtoi rikthimin në krye të PD.

Balliu tha se ky ishte një lajm i mirë për të gjithë shqiptarët jo vetëm për demokratët, pasi Sali Berisha sipas tij, është institucion më vete.

“Berisha tha qartë se do të rriste aktivitetin e tij politik. Ky është një lajm i jashtëzakonshëm dhe pozitiv.

Sali Berisha është institucion, jo vetëm demokratët por edhe të gjithë shqiptarët e dinë se edhe ato pak hapa janë bërë falë lidershipit të PD. Unë do të mbështes gjithkënd që lufton kundër luftimit.

Rritja e aktivitetit politik të Sali Berishës, është në favor të demokracisë së vendit. Sepse demokracia është goditur thellë vetëm për shkak të nipërve dhe mbesave nostalgjikë të komunizmit”- tha Balliu.