BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Politike

Sali Berisha lëshon paralajmërimin ‘bombë’: Ja çfarë ndodh nëse Rama prek zgjedhjet e 25 prillit

Sali Berisha lëshon paralajmërimin ‘bombë’: Ja

Ish-kryeministri Sali Berisha tha i bindur se opozita do të dalë fituese nga zgjedhjet e 25 Qershorit.

Në një intervistë televizive, ai paralajmëroi se “nëse Rama do të prekë zgjedhjet, 25 Prilli do të kthehet në një 20 shkurt të dytë të shqiptarëve”.

Kujtojmë se më 20 shkurt, opozita dogji mandatet parlamentare dhe më pas organizoi një seri protestash.