BREAKING NEWS

“Jemi përballë eventit të madh”, Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm për Shqipërinë: Varet nga Rama dhe...

“Jemi përballë eventit të madh”, Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur italian paralajmëron planin e frikshëm të Kinës që po alarmon NATO: Pas Putinit, ja “tërmeti” që do të shkaktojë Xi Jinping 

Gazetari i njohur italian paralajmëron planin e frikshëm të
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë? Spartak Ngjela lëshon paralajmërimin ‘bombë’

Çfarë pritet të ndodhë? Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-volejbollisti i Kombëtares (EMRI)

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-volejbollisti i Kombëtares
x
BREAKING NEWS

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon menjëherë policia dhe zbardh detajet zyrtare: Lënda plasëse ishte vendosur në …

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detajet/ Kush ishte objektivi? Tritol hotelit në pronësi të ish-drejtorit të Aluiznit. Ja posti drejtues që mban (Emri)

Zbardhen detajet/ Kush ishte objektivi? Tritol hotelit në pronësi
x
BREAKING NEWS

Shpërthim me eksploziv në një hotel në Sarandë, zbardhen informacionet e para

Shpërthim me eksploziv në një hotel në Sarandë,
x
BREAKING NEWS

“Është tmerr, këtu ndërtohen vetëm vila e pallate”, Braçe thumbon sërish Ramën për lopët

“Është tmerr, këtu ndërtohen vetëm vila e
x

Politike

Sali Berisha merr goditjen e radhës, Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Politikani më anti-SOROS në planet, nuk pranoi ta takonte

Sali Berisha merr goditjen e radhës, Kreshnik Spahiu plas deklaratën

Juristi i njohur Kreshnik Spahiu bën me dije se ditën e djeshme ish-zëvendësi i President Trump Mike Pence vizitoi Tiranën dhe refuzoi të takonte Sali Berishën.

“Politikani më anti-SOROS në planet, nuk pranoi të takonte politikanin më anti-amerikan në Europë”, shton më tej Spahiu.

Postimi i Spahiut

- Dje ish-zëvendësi i President Trump Mike Pence viztitoi Tiranën dhe refuzoi të takonte Sali Berishën.

- Politikani më anti-SOROS në planet, nuk pranoi të takonte politikanin më anti-amerikan në Europë.