BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Politike

Sali Berisha nuk i ndahet Bashës e Ramës, publikon foton dhe hedh dyshimet e radhës: Edhe në Shtëpinë e Zotit...

Sali Berisha nuk i ndahet Bashës e Ramës, publikon foton dhe hedh

Ish-kryeministri Sali Berisha prej kohësh e akuzon kryedemokratin Lulzim Basha për bashkëpunim të tij me kryeministrin Edi Rama.

Madje ditën e sotme, Berisha ka publikuar një fotografi të shkrepur gjatë ceremonisë në Kishën Katolike, ku Basha dhe Rama dallohen teksa janë të dy duke parë telefonin.

Por sipas Berishës, ata janë duke komunikuar me njëri-tjetrin.

“Edhe në Shtëpinë e Zotit flasin me njëri tjetrin! Zoti i …..!”, shkruan Berisha krahas fotografisë.

Sali Berisha nuk i ndahet Bashës e Ramës, publikon foton dhe hedh

Më të lexuarat